11 Eylül ile İlgili Bilgiler
150
okunma

- Bu olayın en önemli tarafı binalar gözden çıkarılmış binalardı. Ekonomik değeri sıfırdı.

- Uçakların kalkış ve çarpış zamanlarında ki 2 dakikalık süre interception dedikleri kesilme var yani hiç bir sinyal alımı yok! Bunu da mı 20 yaşında boeingi süren çocuk yaptı?

- İkiz kuleleri koruyan güvenlik şirketi ile çarpan uçaklar diye gösterilen uçakları koruyan güvenlik şirketi aynıdır; sahibi Bush'un erkek kardeşi Stephen Bush'tur.

- 11 Eylül günü 2800 yahudi işe gitmemiştir!

- Kuleler zaten çökmek üzere olan, satılık ve duvarları kartonpiyer olan bir yapıydı. Bir şirket satın almıştı ve alan firma zaten bunlardan kurtulmak istiyordu... Duvara güçlü biri vursa dirseğine kadar içeri girerdi... Satın alan kadın ayrıca kötü şöhreti olan bir kadındı. 

- Her şey çökmüş, yanmış ama nasıl oluyorsa enkazdan açık Kuran-ı Kerim ve kitabın arasında arap birinin pasaportu hiç yanmamış halde bulunuyor!

- Boeingi 20 yaşında bir çocuk kullanmış dediler! Mümkün mü? Saçmalık! Ayrıca dağdan Üsame Bin Ladin düğmeye basacakta bu işler olacak... İçeriden bilgi olmadan böyle bir iş imkansız. Ayrıca teknik açıklamalara göre uçak 80. kata çarptığı için bina yıkılabilmiş... Yani 81. kata çarpsa bina yıkılmayacakmış...

- "Amerika neden kendi halkını öldürsün" diye soruyorsanız kendinize onu da şöyle açıklayalım: Amerika için önemli olan halk, yani yahudiler zaten içeriden bilgi alarak o gün işe gitmemiştir, orda bir çok Amerikan vatandaşı gibi gözüken ama öyle olmayan insanlar var. Orada gerçekten ölen Amerikalılar kurtarmaya yardımcı olan itfaiyecilerdir. Ölenler Amerika için bir değeri olmayan insanlardı.

- Geçmişte 6 tane kendi Cumhurbaşkanını öldüren bir yapıdan bahsediyoruz...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları