Amerika'nın Kuruluşu, FED ve Kennedy
260
okunma

Amerika 1776 yılında kuruldu ve kurucu babalarının hepsi masondur. Amerika bir proje şeklinde kurulurken finans ve kapitalde onlara yanaşmaya çalışıyordu, işte o dönemden bu yana Amerikan Başkanlarına yapılan tüm suikastler bu finans ve kapitalin işidir. Andrew Jackson'a bile zamanında üç suikast yapılmıştır ve hepsinden kurtulmuştur. Fakat 1845 yılından sonra 1913 yılına geldiğimizde "FED" diye bir yapı ortaya çıkar. Andrew Jackson FED'in merkez bankasına ait olmasını ister fakat bu söyleme karşılık 12 aile toplantı yapar (Rothschild başta olmak üzere) : "FED'i ele geçirmeliyiz, bu sistemi yönetemezsek parayı yönetemeyiz, dolayısıyla insanları da yönetemeyiz" derler... Bugün tüm doların sahibi bu ailedir... 

Amerikan Devleti, FED'e bir "alo" der ve "şu kadar para bas" der ve FED o parayı basar, onlara götürür ve karşılığında para kazanır. Bu yapı ile 2. kez savaşan Kennedy'dir.

John Fitzgerald Kennedy

Kennedy döneminde 11110. maddeden bahsetti ve yürürlüğe sokmak istedi ve "Para Amerikalıların olsun, bizim öz paramız olsun" dedi. Bu kanun geçmeden hemen önce Dallas'ta bir suikaste uğradı, kanun tekrar iptal edildi... FED yine bu ailenin elinde devam ediyor. 

Dünya'da ki parayı en güçlü kılan şey silahtır. En önde bir akıl vardır, arkasına silah koyarsınız sonra onun arkasında da yönetmeye başlarsınız... Örneğin Amerika parasının arkasında silah olmasa bu paranın hiç bir anlamı olmaz. Bugün Amerika Devletinin yalnızca savunmaya ayırdığı para 690 milyar dolardır! (bu resmi kayıttır bu yüzden aslı daha da yüksektir. 1.5 trilyon dolara kadar gider) Türkiye'nin yurtiçi gayri safi hasılası 980 milyar dolardır...  Buradan hesap edebilirsiniz. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları