Gizli Örgütler
205
okunma

Gizli örgütler 3'e ayrılır:

1) Yarı Gizli

2) Tam Gizli

3) Gizli Örgüt

Gizli örgütler, örneğin illüminati denilen yapı yalnızca bir kavramdır. Aslında bu örgütün en üstünde "sun" diye bir örgüt vardır ve dünyayı yönetmeye çalışır. Bir ara Vatikan'da bunların bir parçası oldu, dünyayı konsensus ile idare ettiler. Yani globalciler ile ulusalcılar bir ara konsensus yaptılar; 2. Dünya savaşından, ikiz kulelere kadar...

En iyi örgütlenme işi Cizvid operasyonudur. Bu örgüt iki kere papalığı el geçirmeye çalıştığı için afaroz edilmiştir. 

Cizvid Neler Yapmıştır?

İlk başta çok masumane başladı her şey... İlkokulları ele geçirdiler, fakir ve yalnız öğrencileri yetiştirip, kendi fikir ve düşünceleri onlara işlediler. Yetiştirilen bu çocukları sisteme soktular; devlete ve özel sektörlere üst yönetimlere getirdiler. Daha sonra bu insanlar yavaş yavaş parayla ilgilenmeye ve sonrasında para emisyonuna başladılar. 

Papalık:

Papalık çok önemli bir karar mercidir. Bugün herhangi bir ilaç sektörü, moda vb... papa desteklerse o sektör trilyoner olur. 

Bugün papa dese ki: "Kondom kullanmanız gereklidir" kondom firması uçar. Ya da "şu ilacı alın" "şu tarz giyinin" dese o firmalar ekonomik olarak inanılmaz yükselir. 1.5 milyar insandan bahsediyoruz!

Cizvidler bu sistemi ele geçirmeye başladıkları zaman; askeriyeyi, polisi de ele geçirmeye başladılar. Sistemi böyle değiştirmeye çalışırken papalık bunu farketti ve 2 kere afaroz etti. Fakat bu sürede tüm dünyaya sızmış oldular. 

Özellikle Asya ve Anadolu operasyonlarında cizvidlilerin çok önemli kullandıkları bir sisten var : "Karbonariler"... (İtalyanca da: kömürcüler) Bu sistem aynı zaman da Rotschild'ları arkalarına alarak 2 tane büyük devlet kurdular.

1) Belçika: Çünkü Fransa'nın kuzeye doğru ilerlemesini durdurmak için,

2) Yunanistan: Çünkü Osmanlı'nın batıya gitmesini engellemek için.

Cizvidlerin arkasında olduğu ve akıl koyduğu fakat operatif olarak işi yapan "Karbonariler"di. Fetö yapılanmasına baktığımızda karbonariler ve cizvidlerin içiçe geçtiği bir yapıyı görüyoruz. 

Cizvidlilerin; Dünya çapında, 300 okul, 170'e yakın medya kuruluşu ve hastanaleri var. Hastaneler özellikle çok önemlidir; çünkü düşen bir insana yardım ederseniz onunla bağ kurarsınız ve üniversiteler... 

1998 yılında rahmetli Aytunç Altındal bir yazısında Fethullah Gülen'in cizvid olarak yetiştirildiğini yazmıştı (Papanın gizli kardinalleri) bu yazıda kardinalleri diyor burada çoğul ekinin neler ve kimler olduğu önemli!

Moon Tarikatı

Örneğin katolizmin bir başka ayağı "Moon tarikatı"dır. Mesela Moon'da bir lider çıkarıp Asya'da operasyon yaptılar arkasından bu tarikat Amerika'ya yerleşti. Aynı bu şekilde tüm dünyada yaygınlaşıp arkasından bir lider çıkarıyorsunuz; bu lider suçsuz olabilir bu çok önemli değil. Örneğin bir adam kendini çok önemli sanar ama kötü niyetlidir, onun için amaç başa gelmektir ve sonra kendini mehdi ilan eder. Bu kapasitede insanları bu sistemler bulur ve "hadi bi yürü bakalım biz senin arkandayız" derler. 

Tam gizli örgütler 2 şeye çok çabuk sızarlar: 

1) Sivil toplum örgütlerine (Önemli: Türkiye en çok gizli ajanların çalıştığı yerdir, Venezuela'dan bile gizli örgüt vardır.)

2) Cemaatlere... Şuan herhangi bir dini cemaat palazlansın veya lideri televizyonda gözükmeye başlasın, hemen gizli örgütler oraya girer çünkü mutlaka kullanmak isterler. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları