Hitler İle İlgili Her şey
348
okunma

1965 yılında Almanya'nın en ciddi dergisi Der Spiegel bir kapak ve yayın yaptı: "1945'te cesedi bulunan kişi gerçekte Hitler değil, onun dublörü Gustav Wehler'di" dedi. Bu olay 1945 sonrasında Churchill ve Stalin arasında geçen bir konuşmada da doğrulanıyor; Churchill: "Hitler'in cesedi sizde değil mi?" diyor.

Stalin: "O bizde değil, muhtemelen şuan Arjantin'de bir yerde" diyor.

Almanya'da ve Moskova'da arşivler açıldı, orada ortaya çıkan belgelere göre, Eva Braun (Hitler'in eşi) intihar etmiş fakat Hitler hastalığından dolayı elleri titrediği için tabancayı şakağına dayayamamış. orada olan Yüzbaşı Kirilenko adlı kişi onu orada o vaziyette yakalayıp Sovyetlere götürdükleri şeklinde yeni belgeler var... Yani Hitler'in kendini öldüremediği; Sovyetlere Moskova'ya götürüldüğü ve aslında 1952 yılında öldüğü biliniyor. 

Hitler'in zamanında Stalin'e yazdığı bir mektupta şöyle diyor: "Amerikalılar ve İngilizler beni ele geçirirlerse bir sirkte maymun gibi beni bir kafese koyup halka teşhir ederler. Hayatımda ki en büyük korkum budur ve bunu yaşamak istemiyorum." 

Bu mektuba istinaden bazı tarihçiler onun Sovyetlere kaçırıldığını, sorgulama bile yapılamadığını; akıl hastanesinde tutulduğunu ve 1952 yılında öldüğü söyleniyor.

Hitler'in dedesi kim bilinmiyor. Büyük annesi de açıklamadan ölüyor. Hitler'in babası gümrük muayene memuruydu fakat daha sonra beklenmedik şekilde yükseldi ve kendi bölgesinde gümrük baş müdürü oldu. Sonrasında "şikılgruber" olan soyadını Hitler olarak değiştirdi. Bu değişiklik işleminde normalde 5 kişinin imzası olması gerekirken bu evrakta sadece 1 kişinin imzası var ve buda bu işin planlı olduğunu gösteriyor.

Mesela Hitler'in ailesinde bir haladan söz edilir; ismi "Valpurga", bu isim doğrudan hem pagan adı hemde cadı adıdır. Hatta Valpurga yağı vardır; bu yağ sayesinde cinlerin vs kovulduğuna inanılır. Cahil, okuma yazma bilmeyen ve köylü bir ailenin 19. yy başlarında doğan çocuklarına "Valpurga" ismi koymak çok manidar... Sonrasında bu kız Hitler'in ailesinden biriyle evlendiriliyor. 
Bir kadın bir köye geliyor , 43 yaşlarında ve bir bebek var kucağında; "bu çocuk benim" diyor ama onun mu belli değil. 43 yaşında gebe kalması da zor bir durum. Kiliseye kayıtları bu şekilde yapılıyor. O sırada Avusturya ve Almanya'da doğan çocukların %32'si gayrimeşru ve ensest ilişkiden doğuyordu. Yani çocuğu birisi ona vermiş olabilir. 

Önemli Bir Sır

1933 yılında Hitler daha şansölye olur olmaz hemen Almanya'da ki küçücük bir köy olan "Dölersaym" a gidiyor ve askerlere: "bu köyün etrafında manevralar yapacağız" diye talimat veriyor. Köyün normalde hiçbir önemi yok. Bir bahane ile köyü yerle bir ediyorlar. O köyde Hitler'in dedesi ve baba annesinin mezarı var olduğu söyleniyor. Hitler burayı yerle bir etmeden 2 gün önce Hitler'e ve annesi olduğunu iddia ettiği kadının kilise kayıtları götürülmüş, Hitler'in geçmişi de bu şekilde temizleniyor...  

Ayrıca Hitler'in kullandığı haç (svastika): yıkım, yok etme, medeniyet ortadan kaldırma anlamı taşır.

Hitler'in 2 tane astroloğu vardı gün ve tarih vermişlerdi... 1943-1945 yılları arasında büyük felaketler olacak ve Hitler gidecek demişlerdi ve aynen oldu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları