Wuhan'da Virolog Olan Doktor Zhengil Shi Virüsü Bu Şekilde Yaydı!
167
okunma

Geçtiğimiz günlerde Wuhan Laboratuvarı, Gates Vakfı ve Dünya Sağlık Örgütü'nün maillerinin hacklendiği bilgisini aldık. Washington Post'un haberine göre 25.000 mail ve telegram yazışmaları ele geçirildi.  Mailllerden sızan bilgileri deşifre eden bazı kullanıcılar okuduklarının sonucunda şunları söyledi: "Aslında Covid 19 HIV ile birleştirilerek insan yapımı bir virüs ortaya çıkarılmış eğer bu doğruysa savaşa hazırlanmalıyız" 

Hatta Nobel Ödülü kazanan bilim adamı Luc Montagnier'in korona virüsünün, laboratuvar yapımı olduğunu ve HIV ile birleştirildiğini açıkladı. 

Şimdi gelelim bu virüsün ilk yayılma anına; 19 Ekim 2019 tarihinde Viroloji uzmanı Doktor Zhengli Shi elinde büyük kuru buz kalıbı ile dünyanın en uzun ve en büyük metrosuna biniyor. Daha sonra yine dünyanın en kalabalık olan balık pazarının olduğu durakta iniyor ve bu buz bloğunu burada bir havalandırma deliğinin önüne bırakıyor. 

Bununla ilgili bir metro kamerası görüntüsü bile mevcut... İşte doktor Zhengli Shi'nin bıraktığı buz bloğu...

Bu görüntüler gerçekten de bir bomba gibi gündeme düştü diyebiliriz... Bununla ilgili Populist Society twitter'da şu şekilde bir paylaşımda bulunmuştu:

https://twitter.com/HeisenburgK/status/1252715834004213760

Ayrıca Bill Gates ve Mellinda Gates Vakfının daha önce de Afrika'da aşı denemeleri yaptığı ve orada kız çocuklarına yaptığı aşılar sonrasında 6 ay içerisinde bir çoğunun ölümüne sebep olduğu da biliniyor. 

Bu belgeler daha çok konuşulacağa benziyor, açıklandıkça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları