Afgan Kökenli Amerikalının Yaptığı Saldırı
143
okunma

Bu olayı ilk önce 2016 yılının başında The Economist dergisinde görmüştük fakat anlayamamıştık, olay yaşandıktan sonra bu sembollerin ne olduğu ortaya çıktı:

Öncelikle 2016 The Economist dergisi kapağında ki renkli bayrak eşcinsellerin bayrağı ama aslında Amerika Bayrağı renklendirilmiş, ayrıca kapağın altında bir disko topu da dikkat çekiyordu. Şimdi olay ayrıntılarına gelelim:

- Diskoda düzenlenen saldırı ile ilgili olarak araştırmalarda M16 atası olarak bilinen silah yani MK15 kullanıldığını söylediler. Öncelikle bu silahı kullanmak çok zordur... Ayrıca araştırmalarda hiç MK15 mermisine rastlanmadı?!  Aksine 8 ayrı silahtan çıkan kurşunlar bulundu. Saldırıyı yapan kişiye "Ömer Sıddık" dediler; kim bilir bu kişi kaç kere öldü...

- Bize anlatılan bu hikayede kişi 50 eşcinseli öldürdü fakat nasıl oluyorsa kimse bu kişiyi görmemiş... 

- Daha sonra yapılan açıklamada silahın MK15 olmadığı söylendi.           

Çıkarım:

Aslında bu iş Muhammed Ali Clay ile ilgili... Tüm dünya onun ölümü ilgili sanal ortamda çok dolaştı ve bu olay çok tık aldı, dolayısıyla Müslümanlık gündeme geldi. Bu işten rahatsız olundu ve hemen aşağı indirmeye çalışıldı... 2016 kapağına da koymuşlardı bu olayı bunlar hep tasarlanan olaylar.   

Bir ufak ayrıntı: Muhammed Ali Clay'in cenazesinde 1 haham "Türkiye saldırgandır ve radikal islamı besliyor" demiştir... 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları