Dwight D. Eisenhower Uzaylılar ile Yüzyüze Görüşmesi
409
okunma

Amerika'nın 34. Başkanı Eisenhower 20 Şubat 1954 yılında bir tatil planıyla Palm Springs'e geliyor. (bu arada 1 hafta önce tatilini yapmış Georgia'da...Amerika başkanının normalde 1 hafta sonra tekrar tatile çıkması pek görülmüş bir şey değil...) Bir gece ortadan kayboluyor, apar topar başkanlık uçağı ile Adwords hava üssüne gidiyor komutanların bile bilgisi yok bu ziyaretten, başkanlık uçağı terminale yanaşmıyor, pistin uzak bir noktasında duruyor ve personeli başka bir kısma yönlendiriyorlar. Hava üssünün radarlarını kapatıyorlar fakat bu normalde böyle önemli bir hava üssünde olabilecek bir şey değil. Sonradan anlaşılıyor ki; radarlar, ufoların sevk sistemlerini etkiliyormuş. Uçak uzun sürede orada bekliyor. Bir süre sonra 2 ufo geliyor, biri iniyor diğeri havada bekliyor, sonra başkan uçaktan iniyor diğer ufodan dünya dışı varlıkta iniyor ve görüşme başlıyor. O görüşmede dünya dışı uygarlığın temsilcisi dünyaya bir eğitim programı öneriyor (spiritüel ve teknolojik) ama karşılığında bütün nükleer silahları yok edeceksiniz diyor. Toplantı yapılıyor ve bu öneri reddediliyor. Başkan; "Soğuk savaşta Ruslara karşı pozisyonumuz sıfıra iner" açıklamasını yapıyor. Bu arada görüştüğü temsilciler başka bir uygarlıkla ilgili olarak başkanla birlikte danışmanlarını uyarıyorlar; "yörüngede başka bir ırk var onlarda sizinle görüşecek, onlarla anlaşma yapmayın!"

(Konuşmanın bu kısımla ilgili tam içeriğini bilemiyoruz) O sırada yörüngede ki diğer uygarlıklar bağlantı kuruyor; Amerikalılara teknoloji öneriyor ayrıca genetik malzeme toplamak istiyorlar (yani bazı insanları alıkoyup incelemek istiyorlar) bunun karşılığında dünyada kendilerine bir yaşam alanı tahsis edilmesini istiyorlar. (Bunlar mülteci ırk) "Bizim gezegenimizin bağlı olduğu güneş sisteminde güneşimiz ölüyor (zeta)" Bazı insanları alıkoyup incelemek istiyorlar ve bunun da üstüne gitmeyeceksiniz diyorlar... Amerikalılar bunu üstüne alıkonacak insanların listesini istiyor ve fiziksel olarak zarar vermeden dünyaya geri bırakın diyor ama Zetalılar kabul etmiyor. 

(Bu olayın tanıkları Dwight D. Eisenhower'ın yanında olan danışmanları ve bazı güvenlik kuvvetleri)

 Uzaylı ırklarında 3 ana ırk vardır:  Kısa griler, uzun beyazlar ve nordikler... Normalde 100 den fazla varlık tipi vardır. 

Hilda Blair Ray'in fotoğrafını çektiği ve Dünya çapında konuşulan bir resmi paylaşmak istiyoruz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları