Kameraların Kapalı Olduğunu Sanan Dmitry Medvedev Çok Gizli Uzaylı Açıklaması
453
okunma

Bu konuyu 2016 yılında Haktan Akdoğan ve Erhan Kolbaşı televizyonda kısaca bahsetmişti. Dmitry Medvedev videosunun maalesef Türkçe alt yazılı olanı yok ama ben sizin için buraya Türkçe olarak yazacağım. Öncelikle videonun linkini bırakayım:

Russian Prime Minister Dmitry Medvedev talks about aliens being on Earth

Muhabir Kadın Soruyor: Sayın Başkan, siz her şeyi biliyorsunuz; uzaylılar dünyayı ziyaret etti mi? 

Dmitry Medvedev: Size bunu ilk ve son kez söyleyeceğim: Nükleer kodların olduğu bir çanta ile beraber başkan çok gizli bir dosya getirdi. Bu çok gizli olan dosyanın içeriğinin hepsi gezegenimizde ziyarette bulunan uzaylı ırkları ile ilgiliydi. Bu raporu hazırlayan ve sunanlar ülkemizde ki uzaylı araştırmalarını ellerinde bulunduran gizli servis...

Yönetim döneminden sonra 2 dosya ve nükleer kodların olduğu çanta ile beraber yeni başkana devredildi. Bu konuyla ilgili daha fazla detay için "Man in Black" belgeselini izleyebilirsiniz.

Muhabir Kadın Soruyor: Aramızda kaç tane uzaylı var?

Dmitry Medvedev: Aramızda kaç tane olduğunu size söyleyemem çünkü bu insanlarda panik yaratır...

Sadece bu değil eski Amerikan Ordusu Albayı Philip J. Corso'nun da ifadesi mevcut: Düşen Ufoların enkaz kaldırma ekibinde görevliymiş. Ufo ve Dünya dışı varlıklarla ilgili projelerde görevlendirilmeden önce ordunun içinde çok bilinmeyen bir okula gittiklerini ve bu okula sadece uygun olanların seçilerek alındığını söylüyor. Burada bir doktrin çalışmasının yapıldığını ve dünya dışı varlıklarla iletişim ile alakalı dersler gördüklerini ifade ediyor. Okulu bitiremeyenler projelere katılamıyor ve "uzaylı temsilcileriyle de görüşemiyorlar" 

Bu tip olaylar zaten en yüksek gizlilik ile yürütülür. Örneğin: ABD Başkanının 51. bölgeye giriş izni yoktur, ancak özel izin ile girebilir. 

Başka bir örnek Obama: 

Bir tv programında Obama'ya 51. bölge ve ufolar soruluyor. O da bu konuda hiçbir şey ifşa edemem diyor. 

Diğer bir soru: "Ben olsam başkan olduğumda hemen dosyaları okurdum" deyince

Obama: Bu yüzden başkan olamazsın diyor.  

President Barack Obama Denies Knowledge of Aliens

Bir de baya meşhur olan Kanada eski savunma bakanı Paul Hellyer açıklaması var tabi... Uzaylılar Dünyamızı binlerce yıldır ziyaret ediyor. Ayrıca Dünyada bulunan uzaylıların 2 türü ABD ile çalışıyor demişti. Uzun bir videosu var: 

Tarihi açıklamalar(2): UFO'ları ve Uzaylıları Kanada Savunma bakanından dinleyin!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları