Birleşik Krallık'ta Yaşanan Gizemli Olay
119
okunma

1977 Yılında Birleşik Krallık’ta Andrew Gardner akşam haberlerini okurken, değiştirilmiş gibi duyulan bir sesin, derin bir vızıltı eşliğinde yüksek frekansta ki ses yayınına müdahale ederek “Southern Tv” kanalının yayınını kesti.

Ashtar Galaksi Komutası Temsilcisi “Vrillion” olarak kendini tanıtan varlığın söyledikleri önemli şeyler şunlardı:

“Vrillion konuşuyor, Ashtar Galaksi Komutası Temsilcisi olarak sizlere sesleniyor; 

Yıllarca bizi gökyüzünde ki ışık olarak gördünüz. Dünyada ki diğer kardeşlerinize nasıl barış ve olgunlukla seslendiysek, sizlere de öyle sesleniyoruz. Gezegeniniz kova çağına (Acquarius diyor) girerken bu büyük uyanışı başkalarıyla da paylaşabilirsiniz. Bu yeni çağ, ırkınız için barış ve gelişimlerle dolu olabilir. Tabii eğer yönetiminiz kendi kararlarını uygulatan şeytani güçlerin farkına varırsa... Şimdi dinleyin; çünkü bu şans bir daha elinize geçmeyebilir.Tüm şeytani silahlarınızı yok etmelisiniz. Çatışma zamanı geçmişte kaldı. Ait olduğunuz ırk layık olduğunu gösterirse, evriminde daha yüksek bir seviyeye çıkabilir. Kısa da olsa zamanınız var. Gezegenin her yerinde küçük gruplar bunu öğrenmeye başladı. Aydınlanan yeni çağın ışığını size de taşıyacaklar.Öğretilenleri kabul edip etmemekte özgürsünüz. Ama sadece barış içinde yaşamayı öğrenenler ruhani evrimin zirvesine ulaşacak.

Şimdi Ashtar Galaktik Komutanlığı’nın temsilcisi Vrillion’un sesine kulak verin. Dikkatli olun! Dünyanızda kol gezen sahte peygamberler ve rehberler var. Onlar, sizin para adını verdiğiniz enerjinizi sizden alacak ve bunu kötü amaçlar için kullanacaklar. Karşılığında size değersiz süprüntüleri verecekler. İçinizde ki kutsal öz sizi bundan koruyacaktır. İçinizden gelen sese kulak vermelisiniz.Neyin doğru olduğunu, neyin bulanık, karmaşık ve yanlış olduğunu o söyler. İçinizde bulunan doğrunun sesine kulak vermeyi öğrenin, evrim yolunda ancak bu şekilde ilerlerleyebilirsiniz.

Bu mesaj sevgili dostlarımız içindir. Biz nasıl yıllardır büyümenizi seyrettiysek siz de bizim ışık olarak gökyüzünde dolaşmamızı seyrettiniz. Artık burada olduğumuzu biliyorsunuz. Dünya ve etrafında ki sayımız bilim insanlarınızın söylediğinden daha fazla. Sizlerin ışığa ulaşması hakkında endişelerimiz var. Size yardım etmek için elimizden geleni yapacağız. Korkmayın. Kendinizi tanımaya çalışın ve dünyayla uyumlu yaşayın. Ashtar galaksi komutanı sizlere teşekkür eder. Artık sizin varoluş düzleminizden (3 boyutlu düzlemden) ayrılıyoruz. Yüce aşk ve kozmik doğru (gerçeklik) sizleri kutsasın (sizinle olsun). 

Konuşmanın nasıl olduğu ile ilgili video:

1977 - Ashtar Galaktik Kumandanlığı Mesajı

Bu tarihte kayıt edilebilen tek ses kaydı... Çok seyredilen bir haber kanalına el koyup bu şekilde bir yayın yapılmıştı. Kimse bunun nereden geldiğinin izini süremedi... 

Videonun orjinali:

Original Vrillon message from 1977

Bu konuşma bittikten sonra TV kanalı insanlardan bu kesintiden dolayı özür dilemiştir. Bu arada konuşmacının ismine bazıları: "Gillon",  "Asteron" diyorlar. Bu yayının sahte olduğu ile ilgili bir bilgi hiç olmadı. Biz de gerçek olduğundan eminiz...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları