Uzaylılar dünyayı kurtarmak için insanlarla melez bir ırk oluşturuyor
632
okunma

Oxford' da profesör olan Young-hae Chi, uzaylıların gezegeni iklim değişikliğine karşı korumak için insanlarla birleşerek melez bir ırk oluşturduklarını iddia etti.

Oxford Oriental Institute' de eğitmen olan Kore asıllı Young-hae Chi, melezlerin şimdi bile aramızda olabileceğini söyledi.

Birkaç yıl önce bir derste öne sürdüğü tezlerini anlatan kitap yazan profesörün konuyu Oxford Union' da tartışma önerisi geçen yol reddedildi.

Çevresel Kriz ve Uzaylı Kaşırma dersinde, teorisini ana hatlarıyla anlatan profesör, "uzaylıların insanları kaçırması ve iklim değişikliği arasındaki korelasyonu" savunuyor.

Dr. Chi, "İklim değişiklinin tersine çevrilmesi sadece dünyayı kurtarmakla kalmayacak" derken Hibrit projenin yaklaşmakta olan insan medeniyetinin sonu sorusuna da bir cevap olacağına inanıyor.

Kore dilince yazdığı yeni kitabında dört uzaylı türü olduğunu anlatan Dr. Chi, bunları "küçük, uzun ve koyu, yılan gözlü ve pullu böcek benzeri" olarak tanımlar.

Dr. Chi, tezini desteklemek için daha fazla kanıt aradığını söylüyor ancak uzaylı-insan melezlerinin yüksek zekalı olduklarını ve gelecekte problemleri çözebileceklerine inanıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları